gяαηιтι Thursday, 07 Jul 2022, 11:40:07
www.granitii.tkPrej tani mund të na vizitoni në websitin e ri :
www.drenasichat.tk
Ju MirëPresim
Shiko Tv online në graniiti-k.tk
Zgjidhni një Kanal që doni të shiqoni te Lista Tv Live.
Sqarim:Klikoni nga butoni i djatht i mausit ne fund fare
te ekrani dhe zgjidhni:
tek Zoom ose 200% per ekran me te madh
ose
Full Screen ,per EKRAN TE PLOTE
.

 
My Logo
 • Kalendari
  «  July 2022  »
  SuMoTuWeThFrSa
       12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31
  Statistika
  Entries archive
  Copyright MyCorp © 2022
  Hosted by uCoz