gяαηιтι Sunday, 21 Jul 2024, 05:18:33
www.granitii.tkPrej tani mund të na vizitoni në websitin e ri :
www.drenasichat.tk
Ju MirëPresim
Shiko Tv online në graniiti-k.tk
Zgjidhni një Kanal që doni të shiqoni te Lista Tv Live.
Sqarim:Klikoni nga butoni i djatht i mausit ne fund fare
te ekrani dhe zgjidhni:
tek Zoom ose 200% per ekran me te madh
ose
Full Screen ,per EKRAN TE PLOTE
.

 
My Logo
 • Kalendari
  «  July 2024  »
  SuMoTuWeThFrSa
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031
  Statistika
  Entries archive
  Copyright MyCorp © 2024
  Hosted by uCoz